сегодня: 20 апреля, пятница
карта сайта обратная связь расширенный поиск
 искать

Выпуск № 5 от 12 января 2018 г.

 
Регистрация Вход
ПЕРВАЯ ПОЛОСА ВЛАСТЬ ПОЛИТИКА РЕГИОНЫ ЖИЗНЬ РЕКЛАМА ПАРТНЁРЫ КОНТАКТЫ ПОДПИСКА
Подписаться на наше издание через Интернет можно на сайте ГП "Пресса" www.presa.ua с помощью сервиса "Подписаться On-line"
Акценты дняАрхив

  « Апрель 2018 »  
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

  Главная / НОВОСТИ ЭКОНОМИКИ / Перехідний приз отримали назавжди

12.01.2018 , № 5 от 12 января 2018 г.

Вісті з регіонів

За підсумками обласного змагання колективів молочних ферм на приз імені Марії Сардак, яке започатковано ще за радянських часів, переможцем  2017 року визнано колектив молочного комплексу ПАТ «Племзавод «Степовий» Кам`янсько-Дніпровського району.

З ЦІЄЇ нагоди у господарстві відбулося урочисте вручення призу, диплому і грошової премії  завідувачу молочного комплексу племзаводу Галині Бекасовій. Привітали переможців заступник голови облдержадміністрації Олександр Бабанін, представники департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації та обласного комітету профспілки працівників агропромислового комплексу. Як неодноразовому переможцю обласного змагання на приз імені Марії Сардак перехідний приз вирішено залишити у колективі молочного комплексу назавжди.
У господарстві збільшено виробництво молока, надій вiд корови за минулий рік зріс на 1449 кілограмів і становив 10 873 кілограми. Таким чином господарство подолало 10-тисячний рубіж з надою молока вiд корови, що є найвищим показником у Запорізькій області. Сьогодні середньодобовий надій молока вiд корови тут 27 кілограмів, щоденно виробляється більше 20 тонн молока. У господарстві здійснюється повний цикл виробництва молока та молочної продукції. Молоко охолоджується, передається на свій молокозавод, де виробляють сметану, кефір, ряжанку, тверді сири та вершкове масло.
Продукція ПАТ «Племзавод «Степовий»  може впевнено конкурувати з європейськими виробниками. На підприємстві створено повний цикл агропромислового виробництва – від вирощування зернових культур до виробництва молочної та м’ясної продукції. На Х Міжнародному молочному конгресі з питань стратегії молочного бізнесу та технології виробництва молока директор підприємства Анатолій Волков отримав нагороду «За вагомий вклад у розвиток молочного скотарства України». Відзначився племзавод «Степовий» і на ХХIХ Міжнародній агропромисловій виставці «Агро-2017», де був представлений в експозиції найкращих досягнень у тваринництві, харчовій та переробній галузі, провідних виробників експортно орієнтованої та інвестиційно привабливої продукції Запорізької області. Колектив підприємства нагороджено дипломом.
2017 року вперше в області на базі племзаводу вiдбувся Національний День ферми, в якому взяли участь керівники та спеціалісти молочно-товарних ферм з усіх регіонів України. Господарство постійно бере участь у виконанні обласної програми розвитку молочного скотарства у сільськогосподарських  підприємствах області на 2014-2018 роки. За минулих два роки тут збільшили поголів’я дійної череди на 150 голів і на сьогодні утримують 800 корів. Це найбільша кількість серед сільгосппідприємств регіону. Досягнення господарства стали можливими завдяки впровадженню передових методів господарювання, практичному застосуванню новітніх технологій, що, в свою чергу, дає змогу підвищувати життєвий рівень сільського населення.
Запорізька область.

 

Автор: Григорий ПЕТРАКОВ.
КОММЕНТИРОВАТЬ комментариев: 0
 
 
 
   
© Рабочая Газета, 2008-2010.