сегодня: 16 июля, понедельник
карта сайта обратная связь расширенный поиск
 искать

Выпуск № 1 от 04 января 2018 г.

 
Регистрация Вход
ПЕРВАЯ ПОЛОСА ВЛАСТЬ ПОЛИТИКА РЕГИОНЫ ЖИЗНЬ РЕКЛАМА ПАРТНЁРЫ КОНТАКТЫ ПОДПИСКА
Подписаться на наше издание через Интернет можно на сайте ГП "Пресса" www.presa.ua с помощью сервиса "Подписаться On-line"
Архив

  « Июль 2018 »  
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

  Главная / НОВОСТИ ЖИЗНИ / Рейдери захопили «Український фонд культури імені Бориса Олійника»

04.01.2018 , № 1 от 04 января 2018 г.

Безкарність


ЦЕ СТАЛОСЬ у Києві 31 грудня 2017 року близько 10-ї години ранку. За повідомленням очевидців, група невідомих прибула на вулицю Липську, 16,  де розміщується Всеукраїнська благодійна організація «Український фонд культури імені Бориса Олійника». Вони вибили двері, зрізали замки, замінивши їх на нові в усіх приміщеннях. Сторожа вигнали на вулицю, поставивши своїх охоронців. На дверях кабінету голови фонду поміняли вивіску. Все це бачила поліція, але на дії зловмисників не реагувала.
Коли на місце рейдерства прибули дев’ять членів виконавчого комітету «Українського фонду культури імені Бориса Олійника» на чолі з його головою, відомим письменником, академіком Олександром Бакуменком, то представники поліції допомогли їм увійти в будівлю, проте охоронці не відчинили дверей службових приміщень. А силоміць примусити їх зробити це працівники правопорядку не наважилися, тож законні працівники фонду так і не змогли потрапити на свої робочі місця.
– Очолив захоплення, – коментує голова УФК Олександр Бакуменко, – колишній тимчасовий працівник фонду Олег Лосіхін. Він вигадав (сфальсифікував) рішення засідання правління фонду (якого не було!) від 27 грудня 2017 року. У першому пункті цього документа йдеться: «Про призначення заступника голови правління УФК (яким він уже не був!) Лосіхіна Олега Олеговича виконуючим обов’язки голови правління УФК».
Далі написано: «Слухали: голову правління  УФК Бакуменка Олександра Даниловича (а мене там не було й бути не могло!) щодо делегування повноважень голови правління УФК заступнику голови правління УФК Лосіхіну О.О. з 29.12. 2017 року на період відсутності голови правління Бакуменка О.Д. у зв’язку з відпусткою». (Ні в якій відпустці я не перебував!).
Зі стелі взято «активність» членів правління. Буцімто голосували: «за» – 14 осіб, «проти» – 0, «утримались» – 0 осіб.
І такою дутою присутністю ухвалили: «На період відсутності голови правління УФК Бакуменка О.Д. у зв’язку з відпусткою делегувати повноваження голови правління УФК заступнику голови правління УФК Лосіхіну Олегу Олеговичу з 29. 12. 2017 року». Під фальшивкою стоять скановані з іншого документа мій підпис та печатка, оригінал якої зберігається в мене.
– На  підставі цього, – підсумовує скандальну історію Олександр Бакуменко, – спритник «знайшов підхід» до відповідних органів і зареєстрував себе в новій якості. Й напередодні Нового 2018 року вчинив рейдерство.
2 січня члени законного правління УФК звернулися до вищого керівництва країни, правозахисних структур щодо захисту від знахабнілих нападників на мирний заклад української культури, який навесні 2017 року відзначив
30-річчя свого існування. Сподіваємося, влада почує нас.
Серед працівників культури є чимало передплатників вашого видання. Від їхнього імені я просив би вас якось привернути увагу керівництва держави до нашого лиха.
Ваше прохання, шановний Олександре Даниловичу, виконуємо. Цю публікацію адресуємо Адміністрації президента, Кабінету міністрів, Генеральній прокуратурі, Міністерству внутрішніх справ і Міністерству культури України.

 

Автор: Вадим КОРНИЕНКО.
КОММЕНТИРОВАТЬ комментариев: 0
 
 
 
   
© Рабочая Газета, 2008-2010.
жидкий станозолол по лучшим ценам винстрол купить украина На сайте стероидов