сегодня: 18 июля, среда
карта сайта обратная связь расширенный поиск
 искать

Выпуск № 103 от 10 июня 2011 г.

 
Регистрация Вход
ПЕРВАЯ ПОЛОСА ВЛАСТЬ ПОЛИТИКА РЕГИОНЫ ЖИЗНЬ РЕКЛАМА ПАРТНЁРЫ КОНТАКТЫ ПОДПИСКА
Подписаться на наше издание через Интернет можно на сайте ГП "Пресса" www.presa.ua с помощью сервиса "Подписаться On-line"
Акценты дняАрхив

  « Июль 2018 »  
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

  Главная / НОВОСТИ ВЛАСТИ / Прислухаючись до вимог часу

10.06.2011 , № 103 от 10 июня 2011 г.

У єдину команду однодумців згуртувалась останнім часом обласна організація комуністів Івано-Франківщини. Час вимагає від нас якомога швидшого оновлення й омолодження партійних лав. Боротьба за молоде покоління — найважливіше наше завдання, бо від того, яка буде молодь, таке буде й майбутнє суспільства. Середній вік членів обласної організації — 55 років, що на п’ять років менше, ніж за попередній звітний період.

ВІДЧУТНІ зрушення відбулися завдяки співпраці з громадськими організаціями, зокрема комсомолом та організацією Всеукраїнського союзу жінок-трудівниць “За майбутнє дітей України”.

Комсомол став основною кузнею партійних кадрів обласної організації та майбутнього партійного резерву. Комсомольці, які вступили до лав партії, — молоді бійці, котрі пройшли агітаційно-пропагандистську, ідеологічну підготовку, здобули досвід політичної боротьби.

З березня цього року розпочала роботу школа молодого комуніста, мета якої — підготовка ідеологічно стійких комуністів. Маємо демонструвати більший радикалізм і активність у соціальній сфері для повернення нашого електорату. Крім того, щорічно влітку проводяться молодіжні наметові табори в Карпатах, де в спартанських умовах відбувається ідеологічне загартування молодих комуністів. При поєднанні навчання, відвідування місць партизанської слави і спортивних заходів ми виховуємо справжніх патріотів комуністичної ідеї.

Жіноча організація пройшла шлях відновлення й становлення. Завдяки її голові Людмилі Феліксівні Говері вона здобула друге дихання після кількох років деструктивних дій. Налагодивши ефективну роботу цієї організації, партія почала зміцнювати авторитет у суспільстві через соціально значущі справи для дітей із малозабезпечених та багатодітних сімей.

У ВИБОРЧИХ кампаніях найбільша увага приділялась індивідуальній роботі з виборцями. Завдяки цьому Тлумацька районна парторганізація у кампанії 2010 року одержала на 55,8 відсотка голосів більше, порівняно з 2007-м, а первинна партійна організація села Микитинці Косівського району має найвищий показник підтримки нашого кандидата в області — 11,94 відсотка від загальної кількості тих, хто взяв участь у голосуванні. Порівняно з попереднім періодом, ми досягли збільшення представництва комуністів у місцевих органах самоврядування.

ПОЧИНАЮЧИ з президентської виборчої кампанії 2010 року, комуністи й комсомольці більш творчо підходять до організації агітаційно-пропагандистської роботи. Намагаємося формувати образ партії як однієї з найперспективніших політичних сил області, що має великі шанси на майбутнє. Ми робимо все, щоб повернути традиційне марксистське розуміння того, що національне питання другорядне по відношенню до соціального. Доводимо населенню Галичини свої можливості ефективно розвивати соціально-економічну базу області, на противагу бездарній, однобокій праворадикальній політиці, яка монопольно утримується в місцевих органах самоврядування останнім часом. Пропонуємо суспільству лівий проект і розв’язання проблем, які сьогодні актуальні. Формування лівої альтернативи — надзвичайно важливе питання сьогодення.

ЩО СТОСУЄТЬСЯ проекту нової редакції Програми партії, то, на думку комуністів Прикарпаття, слід чіткіше визначити позицію та мету, за які партія буде боротися й обстоювати у своїй діяльності. В ході обговорення проекту переважна більшість комуністів області висловила думку про необхідність більш лаконічного формулювання головних положень і скорочення обсягу тексту Програми. У цілому проект комуністи області сприйняли позитивно.

Володимир СТУЛА, перший секретар Івано-Франківського ОК КПУ.

 


КОММЕНТИРОВАТЬ комментариев: 0
 
 
 
   
© Рабочая Газета, 2008-2010.