сегодня: 22 июня, пятница
карта сайта обратная связь расширенный поиск
 искать

Выпуск № 83 от 13 мая 2011 г.

 
Регистрация Вход
ПЕРВАЯ ПОЛОСА ВЛАСТЬ ПОЛИТИКА РЕГИОНЫ ЖИЗНЬ РЕКЛАМА ПАРТНЁРЫ КОНТАКТЫ ПОДПИСКА
Подписаться на наше издание через Интернет можно на сайте ГП "Пресса" www.presa.ua с помощью сервиса "Подписаться On-line"
Архив

  « Июнь 2018 »  
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

  Главная / НОВОСТИ ПОЛИТИКИ / Зупинимо фашизм в Україні!

13.05.2011 , № 83 от 13 мая 2011 г.

Заява Президії Центрального Комітету Комуністичної партії України

ПРЕЗИДІЯ Центрального Комітету Компартії України висловлює рішучий протест проти злочинних дій фашистських молодиків ВО “Свобода” та інших націонал-екстремістських організацій під час святкування Дня Перемоги в м. Львові 9 Травня 2011 року.

Оскаженілі від люті націоналісти застосовували переслідування, брудні провокації, побиття, приниження й образи проти сивочолих ветеранів Великої Вітчизняної війни й усіх, хто вийшов на вулиці міста вшанувати пам’ять загиблих воїнів-героїв. Людей, які пережили страхіття війни, у святий для них день позбавили можливості покласти квіти на Пагорбi Слави своїм загиблим побратимам, тим, хто приніс Перемогу у Львів, визволивши його від нацизму.

Кадри, що відображають ці події, обійшли провідні телеканали світу, нагадавши німецьку кінохроніку 30-х років минулого сторіччя, коли в Німеччині подібним чином поводилися штурмовики в коричневих сорочках.

Львівський шабаш, влаштований націоналістами так званої “Свободи”, — не випадковість. Це наслiдок злочинної державної політики, що протягом двох десятиліть насаджується в Україні представниками великого капіталу та лобістами транснаціональних корпорацій. Саме вони, реалізуючи гасло “розділяй та володарюй”, використовують профашистські організації у боротьбі за владу i гроші, розколюючи при цьому країну, сіючи розбрат серед народу України. Потуранням проявам нацизму українська буржуазія підтверджує, що капітал шукає порятунку в своєму останньому притулку — фашизмі.

Ганебні події у Львові обурили й приголомшили громадськість, ветеранів Великої Вітчизняної війни, завдали їм кривди, яку не можна ні забути, ні вибачити.

Президія Центрального Комітету Компартії України рішуче засуджує ці та подібні вилазки фашистів, хоч би де вони відбувались, і вимагає від правоохоронних органів вжити до організаторів й учасників насильства у Львові жорстких заходів у рамках чинного законодавства, з притягненням винних до кримінальної відповідальності.

Вимагаємо заборонити діяльність ВО “Свобода” та інших націонал-екстремістських організацій, які постійно порушують Конституцію i Закони України, насаджують ідеологію неофашизму, розпалюють міжнаціональну ворожнечу та дискредитують Україну в очах світової спільноти.

Президія Центрального Комітету Компартії України залишає за собою право звернутися до УЄФА з пропозицією виключити Львів із переліку міст, де проводитиметься Євро-2012, в зв’язку з тим, що місцева влада неспроможна гарантувати безпеку гравців, тренерів та гостей чемпіонату від проявів екстремізму, неофашистських шабашів i терористичних актів.

Президія Центрального Комітету Компартії України доручає фракції комуністів у Верховній Раді України внести на розгляд парламенту законопроект про зміни до Державного бюджету України щодо обмеження дотацій тим областям, де вони витрачаються на додаткові пенсії воякам ОУН-УПА, а не за призначенням.

Звертаємося до президента України В.Ф.Януковича негайно підписати ухвалений Верховною Радою України 21 квітня 2011 року Закон України “Про внесення змін до Закону України “Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941 — 1945 років” (щодо порядку офіційного використання копій Прапора Перемоги)” і тим самим виконати свою обіцянку, дану ветеранам Великої Вітчизняної війни напередодні Дня Перемоги.

Закликаємо всі прогресивні сили суспільства об’єднатися й зупинити фашизм в Україні!

 


КОММЕНТИРОВАТЬ комментариев: 0
 
 
 
   
© Рабочая Газета, 2008-2010.