сегодня: 18 июля, среда
карта сайта обратная связь расширенный поиск
 искать

Выпуск № 146 от 17 августа 2010 г.

 
Регистрация Вход
ПЕРВАЯ ПОЛОСА ВЛАСТЬ ПОЛИТИКА РЕГИОНЫ ЖИЗНЬ РЕКЛАМА ПАРТНЁРЫ КОНТАКТЫ ПОДПИСКА
Подписаться на наше издание через Интернет можно на сайте ГП "Пресса" www.presa.ua с помощью сервиса "Подписаться On-line"
Акценты дняАрхив

  « Июль 2018 »  
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

  Главная / НОВОСТИ ОБЩЕСТВА / Члену Президії ЦК Компартії України, першому заступнику голови Верховної Ради України МАРТИНЮКУ А.І.

17.08.2010 , № 146 от 17 августа 2010 г.

Шановний Адаме Івановичу!

Щиро поздоровляємо Вас, нашого бойового товариша й соратника, політичного, державного і партійного діяча з 60-річчям від дня народження.
За Вашими плечима напружений життєвий шлях, пов’язаний з Комуністичною партією, яка виховала Вас і навчила вірно служити трудовому народу, рідній Батьківщині.


Ви не зрадили комуністичних ідей після контрреволюційного, антидержавного перевороту 1991 року й незаконної заборони Компартії України. Перебуваючи у Львові, який був епіцентром націоналізму, Ви не приховували свого світогляду, і всі люди бачили, що Ви залишилися на ленінських позиціях. У цих і в інших надзвичайно складних політичних ситуаціях Ви завжди гідно виходили з них, вміло обстоювали принципову позицію і лінію партії, зберігали непохитність переконань і впевненість у правоті нашої справи, цілеспрямовано захищали інтереси трудящих.


Разом зі своїми однодумцями Ви брали активну і безпосередню участь у відновленні Компартії України. 1993 року Вас обрали секретарем, а в 1995-2006 роках Ви були другим секретарем ЦК КПУ. В 1994-1997 роках — перший головний редактор відновленої газети “Комуніст”. Кілька разів очолювали виборчий штаб ЦК КПУ. Сьогодні Ви член Президії ЦК КПУ — колегіального органу політичного керівництва.


Починаючи з 1998 року, Ви народний депутат України. За дорученням партії чотири рази обиралися першим заступником голови Верховної Ради України і першим заступником глави парламент­ської фракції комуністів. Маєте авторитет і повагу серед представників різних політичних сил України. Вам, всебічному знавцю Конституції і регламентних норм, вдається постійно організовувати плідну діяльність депутатського корпусу та забезпечувати ухвалення ним необхідних рішень. Внесені Вами законопроекти і постанови завжди спрямовуються на соціальний і економічний захист людини праці.
Товариші по партії і фракції від усієї душі вітають Вас, шановний Адаме Івановичу, з ювілеєм, бажають Вам нових творчих здобутків у партійній і парламентській діяльності, міцного здоров’я, сімейного щастя й довгих років життя.

Поздравление президента
Президент Украины Виктор Янукович наградил первого заместителя председателя Верховной Рады Украины Адама Мартынюка орденом Ярослава Мудрого IV степени. Как говорится в размещенном на сайте президента тексте указа главы государства от 16 августа, Адам Мартынюк удостоен ордена за “выдающийся личный вклад в построение независимого Украинского государства, многолетнюю плодотворную законотворческую и общественно-политическую деятельность”.

 


КОММЕНТИРОВАТЬ комментариев: 0
 
 
 
   
© Рабочая Газета, 2008-2010.