сегодня: 20 июня, среда
карта сайта обратная связь расширенный поиск
 искать

Выпуск № 113 от 25 июня 2010 г.

 
Регистрация Вход
ПЕРВАЯ ПОЛОСА ВЛАСТЬ ПОЛИТИКА РЕГИОНЫ ЖИЗНЬ РЕКЛАМА ПАРТНЁРЫ КОНТАКТЫ ПОДПИСКА
Подписаться на наше издание через Интернет можно на сайте ГП "Пресса" www.presa.ua с помощью сервиса "Подписаться On-line"
Акценты дняАрхив

  « Июнь 2018 »  
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

  Главная / НОВОСТИ ВЛАСТИ / Хмельницький вояж віце-спікера

Хмельницький вояж віце-спікера
25.06.2010 , № 113 от 25 июня 2010 г.

Перший заступник голови Верховної Ради України Адам Мартинюк відвідав Хмельниччину

Зустрічі


З РОБОЧИМ візитом 23 червня Хмельниччину відвідав народний депутат України, перший заступник голови Верховної Ради України А.І.Мартинюк.

Адама Івановича радо зустріли в Центрі підготовки кадрів Державної митної служби України, де він мав змогу озна­йомитися з технологією та методами підготовки й перепідготовки митників, а також поспілкуватися з керівництвом і викладацьким складом закладу.

А.Мартинюк охарактеризував діяльність Верховної Ради України й зазначив: “Ми вперше за роки незалежності України маємо певну політичну стабільність і взаємодію всіх гілок влади. Адже жоден президент не мав такої підтримки, як сьогодні є в парламенті, жоден президент не міг “спертися” на уряд...”

Парламентар розповів викладачам центру і про освітню ситуацію в країні й запевнив, що планується повернення до 11-річки. “Проводилися соціологічні дослідження, щоб ознайомитися з думкою населення стосовно 12-річного навчання у школі — лише 15 відсотків батьків згодні, щоб їхня дитина навчалася 12 років, а серед школярів ще менше — всього-на-всього 10 відсотків”.

Перший заступник голови Верховної Ради України також відвідав ЗАТ “Хмельницька макаронна фабрика”, поспілкувався з трудовим колективом й ознайомився з виготовленням макаронних виробів та структурою підприємства.

Під час зустрічі з працівниками Адам Мартинюк торкнувся пенсійної реформи, яку нав’язує нам МВФ. “Я і Компартія України робитимемо все, щоб пенсійний вік не підвищувати, але я знаю, що будуть пропозиції, розпочинаючи з наступного року, по півроку до пенсійного віку добавляти. Не так просто погодитися на подібні зміни, адже середній вік чоловіка не дотягує до 65 років”. Є й інша проблема. За словами А.Мартинюка, кількість працюючих і пенсіонерів наближається до половини, тобто людина, яка працює на себе, працює ще й на одного пенсіонера. У Пенсійному фонді власних надходжень просто не вистачає, дотація бюджету надзвичайно велика — до 10-20 мільярдів щорічно потрібно виділити, щоб виплатити пенсії.

Народний депутат України також виступив на ХОДТРК “Поділля-Центр” і відповів на запитання телеглядачів у прямому ефірі ДТА “33 канал”.

 


КОММЕНТИРОВАТЬ комментариев: 0
 
 
 
   
© Рабочая Газета, 2008-2010.