сегодня: 17 июля, вторник
карта сайта обратная связь расширенный поиск
 искать

Выпуск № 26 от 11 февраля 2010 г.

 
Регистрация Вход
ПЕРВАЯ ПОЛОСА ВЛАСТЬ ПОЛИТИКА РЕГИОНЫ ЖИЗНЬ РЕКЛАМА ПАРТНЁРЫ КОНТАКТЫ ПОДПИСКА
Подписаться на наше издание через Интернет можно на сайте ГП "Пресса" www.presa.ua с помощью сервиса "Подписаться On-line"
Акценты дняАрхив

  « Июль 2018 »  
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

  Главная / КОМЕНТАРИИ / Лідеру Комуністичної партії України П.М.Симоненку

11.02.2010 , № 26 от 11 февраля 2010 г.

Звернення

Шановний Петре Миколайовичу!

До Вас звертаються працівники Кіровоградської міської станції юних техніків, а також батьки вихованців гуртків. Просимо Вас як депутата Верховної Ради, а також як лідера КПУ допомогти захистити честь і гідність мера Кіровограда Володимира Тихоновича Пузакова, якого постійно поливають брудом представники Партії регіонів за те, що він опікується проблемами міста Кіровограда, зокрема Кіровоградською міською станцією юних техніків (далі — СЮТ).

З 2005 року триває свавілля з боку колишнього керівництва міського управління освіти, яке очолювала Лариса Давидівна Костенко, а саме: наказ №702/0 від 20.12.2005 року “Про розташування гуртків СЮТ при загальноосвітніх навчальних закладах” та рішення міськвиконкому №1629 від 14.12.2005 року про передачу приміщення іншим структурам передбачали знищення матеріальної бази СЮТ, суперечили інтересам дітей, батьків, колективу й Закону “Про позашкільну освіту”.

Основну базу мали намір винести на околицю міста. Гадаємо, що приміщення й територію станції юних техніків уподобав хтось із колишніх можновладців, оскільки розташовані вони в мальовничому куточку Кіровограда. Півторарічне протистояння закінчилося перемогою колективу в суді. З метою розвалити колектив ізсередини директором СЮТ було призначено Андрія Васильовича Маліцького — члена Партії регіонів, який під патронатом Л.Д. Костенко, начальника міського управління освіти, розділив колишній міцний колектив на два ворогуючих табори шляхом інтриг, шантажу, залякувань і наклепів. При цьому ні Костенко, ні Маліцький нічого не робили для забезпечення й підтримки роботи гуртків та належного санітарно-технічного стану приміщення СЮТ. На членів колективу, які не погоджувалися з таким станом речей, постійно чинився тиск. Доведені до відчаю люди звернулися до міського керівництва за допомогою. За результатами перевірки роботи станції юних техніків міськвиконком прийняв рішення про звільнення директора СЮТ з посади. Роботу станції у цей час очолила заступник директора СЮТ Світлана Валеріївна Крамаренко, член Партії регіонів, яка продовжувала втілювати політику директора в життя. Складається враження, що Партія регіонів в особі А.В. Маліцького, С.В. Крамаренко та інших веде війну з кіровоградськими дітьми, нехтуючи їхні інтереси, майбутнє і потяг до знань.

Міське керівництво на чолі з мером робить усе можливе для збереження й розвитку єдиного в місті закладу, в якому діти мають можливість безоплатно займатися технічною творчістю, але наражається на шалений опір з боку представників Партії регіонів, які, вочевидь, дбають лише про власні інтереси.

Просимо Вас підтримати в цій складній ситуації керівництво міста у прагненні зберегти й сприяти розвитку станції юних техніків та технічної творчості дітей у місті Кіровограді.

Усього десять підписів.

 


КОММЕНТИРОВАТЬ комментариев: 0
 
 
 
   
© Рабочая Газета, 2008-2010.