сегодня: 24 января, среда
карта сайта обратная связь расширенный поиск
 искать

Выпуск № 5 от 13 января 2010 г.

 
Регистрация Вход
ПЕРВАЯ ПОЛОСА ВЛАСТЬ ПОЛИТИКА РЕГИОНЫ ЖИЗНЬ РЕКЛАМА ПАРТНЁРЫ КОНТАКТЫ ПОДПИСКА
Подписаться на наше издание через Интернет можно на сайте ГП "Пресса" www.presa.ua с помощью сервиса "Подписаться On-line"
Акценты дняАрхив

  « Январь 2018 »  
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

  Главная / НОВОСТИ ВЛАСТИ / Стережіться ТигрЮлі!

13.01.2010 , № 5 от 13 января 2010 г.

ОСТАННІМ часом так повелося, що на кожний рік східний календар підсовує нам якусь звірину чи скотину. Слід зазначити, що стосовно України цей календар влучає в самісіньке яблучко. Щоправда, кожен “символ” діє по-своєму. Щоб переконатися, перевірмо кілька років практикою...

Наприклад, 1991-й. Пригадуєте, то був рік Вівці? Хіба не тоді нас, як овечок, загнали в незалежність? Гнали й далі, доки не загнали в нинішній день з його кризами та епідеміями. Відтоді всякої звірини назнались і натерпілися: мавпували перед європами й америками, кукурікали про незалежне благополуччя, гавкали на “совіцьку” спадщину й на північного сусіда.

До нових віників будемо пам’ятати рік Свині. Ну й насвинячили! Рили, підривали. Рохкали верховні кабани і свиноматки, оскалювали ікла; гризлися за перше місце біля корита, доки не спорожнили, маленькі ж поросята кувікали в холодних і голодних свинарниках. А завершилося все свинячим грипом.

2009-го заступив Віл. Великі надії покладали на ту робочу скотину. Та не так сталось, як гадалось. Вийшло, як у тій чумацькій пісні: “Пропив ярма ще й занози — все чумацькеє добро”.

На рік прийдешній східний календар підсовує білого Тигра — хижу й підступну звірюку. І треба ж Україні? ВОНА, яка цього року виборює перше місце біля корита, на севастопольському фестивалі отримала подарунок — біле тигреня, яке назвали ТигрЮля! Символічно! А ВОНА жартома чи й насправжки сказала, що візьме його собі за консультанта. Цілком закономірно, що серед тигрів бувають людоїди. То чого доброго може “наконсультувати” тигр-людожер? Правильно — тільки те, на що здатний...

Гарненька перспектива! ТигрЮля ще до свого року стала нишпорити в лісових нетрях, підлизувалася, придобрювалася: тим роздавала, тим обіцяла, видавала себе за чесного й благородного людоїда, найбіднішого у царстві звірів — навіть лігва свого не має, а мешкає в чужій норі. ВОНА нікого не загризла, в жодного звіряти не брала хабарів, а коли увійде у свій рік і стане першою біля годівниці, то всім буде та й буде усякого добра; у лісовому царстві наведе “красивий порядок”, усім поверне те, що вкрали, з вовків зніме овечі шкури, хитрих лисів приструнчить і не дозволить оббирати всіляких зайців, мишей та ховрахів, а вельможний Лев більше не буде царем звірів, а буде ВОНА-ТигрЮля.

То що, невже всі ви, зайчики, ховрашки і всяка дрібна звірина, вірите в благородство тигра-людожера?

 


КОММЕНТИРОВАТЬ комментариев: 0
 
 
 
   
© Рабочая Газета, 2008-2010.