сегодня: 19 июня, вторник
карта сайта обратная связь расширенный поиск
 искать

Выпуск № 101 от 11 июня 2009 г.

 
Регистрация Вход
ПЕРВАЯ ПОЛОСА ВЛАСТЬ ПОЛИТИКА РЕГИОНЫ ЖИЗНЬ РЕКЛАМА ПАРТНЁРЫ КОНТАКТЫ ПОДПИСКА
Подписаться на наше издание через Интернет можно на сайте ГП "Пресса" www.presa.ua с помощью сервиса "Подписаться On-line"
Акценты дняАрхив

  « Июнь 2018 »  
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

  Главная / НОВОСТИ ВЛАСТИ / Плоди руйнівної діяльності американських маріонеток

11.06.2009 , № 101 от 11 июня 2009 г.

Плоди  руйнівної  діяльності  американських  маріонеток

Актуальний коментар

 

ЯК ЗАЯВИВ Перший секретар ЦК Компартії України Петро Симоненко, “сьогодні будь-яка коаліція нежиттєздатна й не потрібна людям і країні, якщо її метою не є здійснення радикальних кроків до подолання кризи”.

“Те, що так звана широка коаліція між Партією регіонів і БЮТом у черговий раз померла, не народившись, — це наслідок не якихось окремих неузгоджень щодо способу обран­ня президента або вікового бар’єру для цієї посади. Це, безумовно, наслідок глибинних протиріч олігархічних кланів, які намагалися створити коаліцію не на основі практичних дій з подолання кризи, а на основі розподілу посад і важелів управління. Протиріч у боротьбі за право володарювати в Україні та використовувати цю владу для особистого збагачення”, — сказав лідер КПУ Симоненко.

На жаль, у розумінні олігархічних партій радикальні антикризові заходи означають жорстоку боротьбу за врятування власних капіталів за рахунок народу України.

“Сьогодні як у парламенті, так і в суспільстві, можлива лише одна коаліція, яка буде спроможна врятувати Україну від розвалу й повного занепаду. Це коаліція народу і влади. Але для цього потрібно вичистити, як авгієві стайні, цю владу від націоналістичного сміття та кримінального бізнесу”, — заявив Петро Миколайович.

Справжніми причинами того жахливого стану, в якому опинилася Україна і наші люди, на переконання лідера комуністів, є, по-перше, лібералізація, а насправді анархізація економічних відносин; по-друге, свідома деградація суспільних відносин, а також свідома й тотальна дебілізація населення можновладцями-нуворишами, які награбувалися під час розвалу Союзу, потім за рахунок ваучерної приватизації, а тепер продовжують грабувати людей та країну, використовуючи державну владу.

“Фактично президентські вибори вже стартували, й виграли цей старт ті, за ким стоїть потужна система транснаціональних корпорацій, яку політично підтримують і зі зброєю в руках захищають Сполучені Штати. Плоди руйнівної діяльності американських маріонеток в Україні кожен із нас відчуває на власній шкурі”, — сказав Симоненко.

Саме тому лідер КПУ закликав усіх, хто тверезо мислить і кому небайдужа доля рідної країни, об’єднуватися навколо тих економічних і соціальних ініціатив, які запропонували комуністи й реалізація яких сприятиме якнайшвидшому подоланню економічної і політичної кризи, створить міцний плацдарм для подальшого всебічного розвитку України та наших громадян.

Прес-служба КПУ.

 


КОММЕНТИРОВАТЬ комментариев: 0
 
 
 
   
© Рабочая Газета, 2008-2010.