сегодня: 15 июля, воскресенье
карта сайта обратная связь расширенный поиск
 искать

Выпуск № 55 от 26 марта 2009 г.

 
Регистрация Вход
ПЕРВАЯ ПОЛОСА ВЛАСТЬ ПОЛИТИКА РЕГИОНЫ ЖИЗНЬ РЕКЛАМА ПАРТНЁРЫ КОНТАКТЫ ПОДПИСКА
Подписаться на наше издание через Интернет можно на сайте ГП "Пресса" www.presa.ua с помощью сервиса "Подписаться On-line"
Архив

  « Июль 2018 »  
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

  Главная / НОВОСТИ ЖИЗНИ / У льодовій пастці

26.03.2009 , № 55 от 26 марта 2009 г.

У льодовій  пастці

Мужність

 

 

ТОЙ ВИХІДНИЙ день жителі Новоукраїнки, що на Кіровоградщині, Анатолій Гуйван та Олександр Сікан можуть сміливо вважати днем свого другого народження. А дякувати за такий подарунок долі вони повинні дільничному інспектору міліції Новоукраїнського районного відділу УМВС України в Кіровоградській області старшому лейтенанту міліції Ігорю Кобцеву.

Саме він, перебуваючи того дня з товаришем поблизу ставка, почув крики про допомогу. Побігши на голоси, чоловіки побачили двох рибалок, які провалилися під лід. Втрачаючи сили й борсаючись у воді, невдахи намагалися самостійно вибратися з ополонки, але тонкий лід щоразу зрадницьки ламався під ними.

Від холодної води у потерпілих зводило кінцівки рук та ніг, і якби не допомога сторонніх людей, хтозна, чим би для них могла закінчитись отака риболовля.

Першим з льодового полону визволили Анатолія, який був за п’ять метрів від берега. А от врятувати другого рибалку виявилося дещо складніше.

Коли Ігор, роздягнувшись, обережно підповз за кілька метрів до ополонки й протягнув потерпілому гілку, той так несамовито вхопився за неї, що одразу ж вирвав її з рук рятувальника. Довелося знову повзти до берега, щоб знайти іншу.

Друга спроба виявилася вдалішою. Дільничному вдалося заспокоїти рибалку. Коли той міцно вхопився за гілку, Ігор поступово почав підтягувати його до більш товстої криги. Саме так він зумів витягнути чоловіка з води, а потім дістатися берега.

Боротьба за життя людей, які потрапили у крижану пастку, тривала майже двадцять хвилин. Двадцять хвилин рибалки знаходилися на межі між порятунком і трагедією. Але, дякувати Богові, на їхньому шляху опинився справжній чоловік — дільничний інспектор міліції Ігор Кобцев.

 


КОММЕНТИРОВАТЬ комментариев: 0
 
 
 
   
© Рабочая Газета, 2008-2010.