сегодня: 18 июля, среда
карта сайта обратная связь расширенный поиск
 искать

Выпуск № 180 от 01 октября 2008 г.

 
Регистрация Вход
ПЕРВАЯ ПОЛОСА ВЛАСТЬ ПОЛИТИКА РЕГИОНЫ ЖИЗНЬ РЕКЛАМА ПАРТНЁРЫ КОНТАКТЫ ПОДПИСКА
Подписаться на наше издание через Интернет можно на сайте ГП "Пресса" www.presa.ua с помощью сервиса "Подписаться On-line"
Акценты дняАрхив

  « Июль 2018 »  
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

  Главная / МНЕНИЯ / Хто знищує український народ?

01.10.2008 , № 180 от 01 октября 2008 г.

Хто знищує український народ?

Це питання дуже часто виникає у мене, коли бачу, як протягом останніх 17 років гине українське село. Те село, яке годувало і навіть до цього часу годує країну, забезпечує її робочою силою. Всі ми родом із села, й майже всі видатні українці прямо чи опосередковано мають сільські корені. То в якому ж стані сучасне село? В жахливому. Не можна спокійно, без душевного болю, дивитись на українські села, вщент розорені, з фермами без вікон і дахів. Складається враження, наче ще вчора тут точилися бої, гриміли гармати та лунали вибухи. Але ж війни не було!

 

Хто ж винний, що земля у нашому і сусідніх районах заросла бур’янами, не колосяться колись такі родючі ниви, не простягнулись до самого обрію рядочки буряків, а два районних цукрових заводи не працюють? Хто мусить відповісти за вимирання села, за те, що народжуваність катастрофічно впала і скоро нікому буде сідати за шкільні парти?

Невже нікого не покарають за те, що знищені свиноферми та ферми великої рогатої худоби? Наслідки цього явища ми вже бачимо давно: все менше і менше на полицях магазинів українського м’яса та молока, а наші грунти бідніють, бо немає органічного добрива. Немає, бо тваринництво в Україні вироджується, зникає.

Хто в цьому винний? Ті, хто прагне торгувати землею. Сільське виробництво їм не потрібне, навпаки, чим швидше воно буде знищено, тим спритніше ці ділки почнуть скуповувати та перепродувати землю. Політичним шулерам вигідно, щоб село було бідним, а землю не обробляли: за таких обставин селянин з радістю продасть землю за безцінь, бо сам він її обробити не в змозі, а гроші дуже потрібні. Потім ці селяни стануть покірними наймитами на панському полі.

Відповідальність за знищення українського села  повинні перш за все нести всі, хто керував країною протягом останніх 17 років. Але і пересічні українці теж винні. Ті, які віддавали свої голоси за пані Тимошенко, пана Ющенка, панів Кравчука, Кучму та інших “демократів”.

Багатьох селян охопив розпач та відчай, люди майже не вірять, що Україну можна врятувати. Надто багато вкрадено, зруйновано. Зруйновано не тільки колгоспні ферми — зруйновано душі багатьох українців, знищено віру в добро та справедливість. Але не все ще втрачено, ще є шанс врятувати країну. Цей шлях окреслено в Програмі Комуністичної партії України, єдиної партії, яка реально відображає інтереси трудящих та захищає їх. Знайдіть цю Програму, прочитайте її, і ви зрозумієте, за кого треба голосувати, кого підтримувати, кому вірити. Ми, комуністи, знаємо, як повернути народу вкрадену в нього власність, як навести лад у країні, як забезпечити простих людей роботою, зарплатою, якісними товарами за доступними цінами. Разом з вами ми врятуємо наше село, й через рік-два знову заколосяться наші ниви, тупцюватимуть на фермах телята, а у відроджені села повернуться лелеки. Я в це вірю.

Олександра ФЕДОРОВА, перший секретар Бобровицького райкому Компартії України.

Чернігівська область.

 


КОММЕНТИРОВАТЬ комментариев: 0
 
 
 
   
© Рабочая Газета, 2008-2010.