№ 28 от 07 марта 2018 г.

Вітання Петра Симоненка з Міжнародним жіночим днем ​​8 Березня

Дорогі, милі й улюблені наші мами, бабусі, сестри, дружини, доньки!

ВІД імені Центрального Комітету Комуністичної партії України і мене особисто прийміть найщиріші вітання з прекрасним весняним святом краси й любові – 8 Березня! Днем, який  підтверджує: все найдорожче в нашому житті – щастя, радість, надія, кохання – пов’язане з жінкою.
Завдяки Вам, дорогі жінки, Вашій невтомній праці, Вашій невичерпній душевній доброті й ніжності, красі й щоденній турботі родинні домівки наповнюються світлом любові, затишком і гостинністю. І якими б нелегкими були турботи, що лежать на Ваших тендітних плечах, Ви завжди залишаєтеся жінкою-берегинею, жінкою-матір’ю, дружиною і захисницею всього світлого й прекрасного, щирого й мудрого. Безмежна Вам за це вдячність!
Особливі слова подяки жінкам-ветеранам війни і праці. На Вашу долю випали суворі випробування. Хай кожен день Вашого життя буде наповнений любов’ю і турботою людей, які Вас оточують. Ви це по праву заслужили.
Хай якомога швидше в Україні запанує мир, і щоб гіркота, страждання, материнські й дитячі сльози, душевні муки через нещадну громадянську війну в Донбасі більше не торкнулися жодної родини.
Хай лагідна усмішка весняного сонця дарує Вам міцне здоров’я, красу й чарівність, родинне тепло й затишок. Хай Ваша доброта, ніжність, жіночність завжди сповнюють серця радістю й любов’ю, будуть запорукою миру та злагоди, здійснення мрій і сподівань.
Щасливої Вам жіночої долі, надійного чоловічого крила, квітів – ніжних і духмяних!
З найкращими побажаннями Петро СИМОНЕНКО,
Перший секретар Центрального Комітету
Комуністичної партії України.