№ 17 от 09 февраля 2018 г.

Сучасний оскал фашизму

Продолжаем тему

Гопники-неонацисти з так званих «Національних дружин» напали і пограбували членів Антифашистського комітету України, братів Олександра та Михайла Кононовичей.


ОЛЕКСАНДР Кононович розповідає, що на нього з братом 7 лютого близько 16.00 години напали представники «Національної дружини» в той час, коли Кононовичі забирали друкований матеріал з фірми в Шевченківському районі Києва. Крім того, що нацисти зіпсували друковану продукцію, Олександр стверджує, що їх з братом ще й пограбували. Нападники показали посвідчення «Національної дружини».
«Це так «Національні дружини» патрулюють вулиці? Ось для чого вони створювалися. На нас напала саме «НД» – це ті, кого хочуть поставити замість поліції. Чим вони займаються? На відео все прекрасно видно – це беззаконня, це гоп-стоп. Обчистили нам кишені – і все! Ми в поліцію заявили. Сума вкраденого – 1100 гривень», – розповів він. Він також запевнив, що ні в СБУ, ні в правоохоронних органів до нього питань нема, «бо він чистий перед законом і ніколи закон не порушував».
«На нас напали не через те, що це пафос: листівки і все таке. А через те, що ми 3 лютого на науково-практичній конференції до Дня юного антифашиста (відзначають 8 лютого) дали інтерв’ю цього «сина Перуна» (Сергій Філімонов – голова київського осередку партії «Національний корпус»). Що син Перуна говорить? «Національні дружини» будуть боротися за білу націю – це ж прямий фашизм! А якщо я білорус, то мені нема місця в Україні? Чи негр, ефіоп – йому теж нема місця в Україні? Ми цю тему почали порушувати. До мене питання вже не як до комуніста, а як до антифашиста. Ми займаємося суто благородною місією – боремося з неофашизмом. І от нам помстилися через декілька днів», – прокоментував Олександр Кононович.
«Чого піаряться на бідних Кононовичах? Бо їх можна легко побити і за них ніхто не вступиться. А хай-но йдуть до Порошенка, який на Мальдіви їздить, під Верховну Раду, де такі машини стоять, що ого-го-го! Слабо? Бо тоді, наступного дня цього «сина Перуна» знайдуть з пробитою головою. А головний ворог в Україні зараз не Кононовичі, а корупція», – додав брат Михайло.
Нагадаємо, що саме Україна і США, які озброюють нацистів, не голосували за резолюції ООН, що засуджують фашизм і нацизм. Також Україна офіційно відмовляється відзначати 8 лютого Міжнародний день юного антифашиста, який був запроваджений Генасамблеєю ООН 1964 року.
Сообщило информагентсто «Конкурент».