№ 113 от 25 июня 2010 г.

Хмельницький вояж віце-спікера

Перший заступник голови Верховної Ради України Адам Мартинюк відвідав Хмельниччину

Зустрічі


З РОБОЧИМ візитом 23 червня Хмельниччину відвідав народний депутат України, перший заступник голови Верховної Ради України А.І.Мартинюк.

Адама Івановича радо зустріли в Центрі підготовки кадрів Державної митної служби України, де він мав змогу озна­йомитися з технологією та методами підготовки й перепідготовки митників, а також поспілкуватися з керівництвом і викладацьким складом закладу.

А.Мартинюк охарактеризував діяльність Верховної Ради України й зазначив: “Ми вперше за роки незалежності України маємо певну політичну стабільність і взаємодію всіх гілок влади. Адже жоден президент не мав такої підтримки, як сьогодні є в парламенті, жоден президент не міг “спертися” на уряд...”

Парламентар розповів викладачам центру і про освітню ситуацію в країні й запевнив, що планується повернення до 11-річки. “Проводилися соціологічні дослідження, щоб ознайомитися з думкою населення стосовно 12-річного навчання у школі — лише 15 відсотків батьків згодні, щоб їхня дитина навчалася 12 років, а серед школярів ще менше — всього-на-всього 10 відсотків”.

Перший заступник голови Верховної Ради України також відвідав ЗАТ “Хмельницька макаронна фабрика”, поспілкувався з трудовим колективом й ознайомився з виготовленням макаронних виробів та структурою підприємства.

Під час зустрічі з працівниками Адам Мартинюк торкнувся пенсійної реформи, яку нав’язує нам МВФ. “Я і Компартія України робитимемо все, щоб пенсійний вік не підвищувати, але я знаю, що будуть пропозиції, розпочинаючи з наступного року, по півроку до пенсійного віку добавляти. Не так просто погодитися на подібні зміни, адже середній вік чоловіка не дотягує до 65 років”. Є й інша проблема. За словами А.Мартинюка, кількість працюючих і пенсіонерів наближається до половини, тобто людина, яка працює на себе, працює ще й на одного пенсіонера. У Пенсійному фонді власних надходжень просто не вистачає, дотація бюджету надзвичайно велика — до 10-20 мільярдів щорічно потрібно виділити, щоб виплатити пенсії.

Народний депутат України також виступив на ХОДТРК “Поділля-Центр” і відповів на запитання телеглядачів у прямому ефірі ДТА “33 канал”.