№ 150 от 26 августа 2009 г.

Червоний прапор на Говерлі

Яскравим сонячним промінням зустріли Карпати комсомольців та молодих комуністів під час проведення щорічного табору, що відбувся з 15 по 17 серпня в околицях мальовничого села Татарів. Рухаючись селом під червоними прапорами, комсомольці демонстрували місцевим жителям свою впевненість та потенціал у боротьбі за світлі ідеали.
Цьогорічний табір був присвячений 65-й річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників. Гостями табору були також молоді комуністи з міста-героя Києва, спільно з якими було здійснено сходження на найвищу вершину України Говерлу та встановлення там копії Прапора Перемоги. Це сходження стало символічним, адже здебільшого Говерлу відвідують представники псевдопатріотичних націоналістичних організацій. Наперекір цьому молоді представники КПУ й ЛКСМУ цей стереотип вдало зламали. Учасники сходження, встановлюючи прапор, висловили впевненість, що подвиг радянського воїна-визволителя ніколи не буде забутий, а український народ підніметься з колін. На Говерлі відбувся мітинг, було прийнято резолюцію про недопущення поширення в Україні неофашизму. Було помітно, що багато людей, бачачи червоний прапор, змінили своє ставлення до комуністів. Хтось підходив і просив дозволу сфотографуватись, а були і такі, що висловлювали свою підтримку та бажали перемоги єдиному кандидату від лівих сил Петру Миколайовичу Симоненку.
Під час таборування відбувалися цікаві спортивні ігри, конкурс патріотичної пісні, зустріч із першим секретарем обкому КПУ Михайлом Стулою. Цікавим був також обмін досвідом агітаційної роботи з представниками Київської міської організації КПУ, які розповіли про свою участь в охороні й зборі коштів на відновлення пошкодженого вандалами пам’ятника В.І.Леніну, про підготовчу роботу до виборчої кампанії та багато іншого.
Вселяє надію, що молодечий комуністичний запал, який підкоряє будь-які вершини,   незабаром проявить себе у нелегкій боротьбі за кращу долю нашої Батьківщини.