№ 65 от 09 апреля 2009 г.

«Знати, щоб жити»

«Знати,  щоб  жити»

В Інституті гігієни та медичної екології ім. О.Марзєєва Академії медичних наук України відбулася зустріч його співробітників з активом Української гільдії головних редакторів (керівників) ЗМІ.

Науковці інституту розповіли журналістам про актуальні проблеми охорони здоров’я людей та довкілля. Напередодні чергових роковин чорнобильської катастрофи особливу увагу було приділено наслідкам ліквідації аварії на атомній станції та завданням щодо поширення вітчизняного й міжнародного досвіду, набутого у цій сфері.

Докладно йшлося про сучасний стан і проблеми якості питної води та шляхи її поліпшення, а також про гігієну атмосферного повітря та відповідні профілактичні заходи щодо зниження ризиків його забруднення для населення.

Директор інституту, академік АМН України Андрій Сердюк та провідні фахівці цього відомого в державі та за її межами науково-дослідницького закладу відповіли на численні запитання журналістів. Цей захід було проведено згідно з угодою між Академією медичних наук України та гільдією.

Прес-служба

Української гільдії

головних редакторів (керівників) ЗМІ.