№ 171 от 18 сентября 2008 г.

Славутські націоналісти шоковані

Славутські націоналісти шоковані

І не просто шоковані. Вони в агонії, бо “місцеві комуністи посміли” відновити аж два пам’ятники Леніну. Націоналісти вважають, що комуністи “учинили наругу над історичною пам’яттю”, не виконали Указ президента “Про заходи у зв’язку з 75-річчям голодомору 1932-1933 років” та про радянську символіку.

 

І ПОЛЕТІЛА в Київ підписана славутськими націоналістами гнівна заява президентові, прем’єрові, голові Верховної Ради, генеральному прокуророві, голові обласної держадміністрації, славутському міському голові. Зміст цієї заяви можна сформулювати одним реченням: рятуйте від комуністів!

Але давайте-но спокійно, розважливо з’ясуємо: від кого треба рятувати Україну?

Як відомо, президент Ющенко видав уже чимало недолугих указів. Наприклад, про розпуск Верховної Ради і позачергові парламентські вибори, чим спричинив політичну кризу в суспільстві; про надання звання Героя України гауптштурмфюреру СС, офіцерові гітлерівської розвідки Роману Шухевичу, головорізи якого замордували сотні тисяч громадян.

Не дивуємося таким указам Ющенка, бо він реанімує в Україні інтегральний націоналізм, який ідеолог націоналізму Донцов ототожнює з фашизмом. А фашизм засуджений Нюрнберзьким міжнародним трибуналом за злочини перед людством.

Отже, панове інтегральні націоналісти, ви на боці злочинців все­світнього масштабу.

А тепер про радянські символи. То не тільки пам’ятники Володимиру Іллічу Леніну. То славутські заводи, фабрики, збудовані за радянського часу, то атомна станція на території району, то житлові масиви. Зрештою, символи радянської епохи — це й ваші квартири, панове націоналісти, а також ваші атестати зрілості та дипломи вузів з радянським гербом. Невже ви, “помаранчеві” антикомуністи, настільки принципові, що готові відмовитися від своїх квартир і передати їх людям, які за 17 років так званої незалежності марно чекали нового житла, але так і не дочекались?

Щоправда, багато чого з такої радянської символіки вже знищено. Націоналісти у своєму листі згадують “пограбований і знищений завод залізобетонних виробів”. Хто його знищив? Не комуністи, зрозуміло, а ті, хто зараз керує країною. Точніше було б сказати: хто зараз руйнує її, а саме цим займається нинішня влада. І така сумна доля спіткала не одне підприємство Славутчини. Пограбовані й знищені процвітаючі колгоспи, тваринницькі ферми і комплекси, а селяни кинуті в чорну прірву безробіття і злиднів. А це вже символи націоналістичної влади. Я вважаю злочинними в моральному аспекті дії українських президентів, починаючи з 1991 року, у тому числі вчинки пана Ющенка.

Панове націоналісти, ви тягнете свої брудні руки до Леніна, намагаючись принизити цю геніальну людину і знищити пам’ять про неї в народній свідомості. Але чи знаєте ви, що Організація Об’єднаних Націй визнала Володимира Ілліча Леніна Людиною XX століття?! Ленін — всесвітньо визнаний геній, а ви — жалюгідні моральні пігмеї, нікчемні заздрісні людці з комплексом неповноцінності. Саме тому ви, запеклі націоналісти, боїтеся Леніна, навіть у бронзі чи граніті.

Славутських націоналістів обурює, що серед депутатів міської ради є три комуністи. Ворогів Компартії лякає, що свідомі славутчани нарешті прозрівають і віддають свої голоси тим, хто захищає інтереси простих громадян. Народ, доведений до відчаю, дедалі більше прозріватиме, і в представницьких органах не буде місця націоналістам.

Ви, панове “помаранчеві”, на словах нібито відстоюєте національну ідею, але вона не національна, а націоналістично-профашистська, антинаціональна, антинародна. Вона скороминуча, як і пан Ющенко. А стосовно історичної правди, то саме націоналісти фальсифікують її. Проте історію пише народ, а не купка націоналістів — на свій профашистський смак.

Єдине, з чим можна погодитись у заяві, це те, що ви “не можете і не хочете терпіти бездіяльну владу згори й донизу і спостерігати розгул антидержавних сил в Україні”.

Правильно! І народ України не хоче її терпіти. І треба сподіватися, що на наступних і парламентських, і президентських виборах покаже цій владі на двері, а разом із нею — націоналістам.

Хто ж підписав “SOS” на сім адрес?! Голова організації Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Е.Гапонюк, заступник голови цього об’єднання К.Шептицький, голова міськрайонної організації політв’язнів та репресованих Л.Отовчиць та інші.

Так от хто ви! Ви — послідовники запеклого націоналюги Олега Тягнибока, девіз якого: “знищувати москалів, жидів і комуністів”.

Не вийде! Під таким гаслом пішов на Радянський Союз біснуватий Гітлер. Не забувайте, яким був його кінець!