№ 133 от 25 июля 2008 г.

Сама себе похвалила

Сама  себе  похвалила

ПАНІ Юліє, не сприймайте бажане за дійсне! Ви кажете, ніби “ціни стабілізуються”. Де вони стабілізуються, якщо все дорожчає?! Зайдіть у наш сільський магазин і переконаєтесь: щодня все дорожчає, від хліба до сірників. Якщо два місяці тому хлібина коштувала 2 гривні 40 копійок, то тепер — 3 гривні. За коробку сірників я платив 10 копійок, а тепер — 15. Що ж ви кажете, Юліє Володимирівно, ніби життя завдяки вашому уряду поліпшилось? Виходить, як в українській пісні: “Сама себе розхвалила”.

Люди тепер добрим словом згадують радянські часи, коли майже щороку знижувалися ціни на продовольчі товари. І з ощадкнижками ніхто людей не дурив. Наприклад, мій батько 1938 року поклав на ощадкнижку 20 карбованців, а 1958-го я одержав той вклад і відсотки, які перевищували сам вклад. Ото була справжня турбота про людей! А що зараз? Стільки точилося балачок про ту тисячу гривень, яку нібито Юлин уряд повертає населенню, але при поверненні багатьом недодали від 10 до 50 гривень. А деякі вкладники, чув, і досі нічого не отримали. Отак нинішня влада додержується свого слова.

Якщо в нашому селі питаєш людей, за кого вони голосували б, якби вибори до парламенту відбулися зараз, більшість відповідає: “За комуністів”. Бо коли справжні комуністи керували країною, був порядок і нормальне життя.

Микола БІЛИМ.

Озеряни,

Бобровицький район,

Чернігівська область.